Opinie


Dodaj swoją opinię
[1] [2] [3] [4] [5]

Darek
Tue 14-03-2017 08:45:44

Ten warsztat był dla mnie czasem ważnego spotkania ze sobą, moim ojcem i innymi mężczyznami. Spotkania prawdziwego i głębokiego - jakiego dotąd właściwie nie doświadczyłem. Otwartość, odwaga, wsparcie i szczerość jaka pojawiła się między nami (uczestnikami tego warsztatu) są bezcenne.

Konkrety - co się u mnie zmieniło:
-czuję się bardziej męski, silniejszy i odważniejszy,
-lepiej wiem co czuję i czego chcę, jestem mniej nieokreślony i "mglisty"
-czuję się bardziej niezależny od uznania kobiet - nie muszę już o nie zabiegać,
-bardziej szanuję i cenię moich rodziców,
-potrafię lepiej rozmawiać z partnerką, łatwiej  rozwiązywać konflikty, bardziej szanuję ją i siebie,
-jest mi bliżej do mężczyzn, nawiązałem tutaj ważne znajomości które być może przerodzą się w przyjaźnie.

Poza tym co wyżej był to czas fantastycznych rozmów, autentyczności, zabawy, śmiechu, pysznego jedzenia, wspólnych wieczorów i wspaniałej atmosfery, oraz tego czym dzielił się z nami Prowadzący warsztat: domem w pięknym miejscu, życzliwością, mądrością i świetnym poczuciem humoru. 
Obowiązkowa pozycja na liście warsztatów dla każdego Mężczyzny!


T
Tue 14-03-2017 08:45:20

Podziękowania dla Łukasza za kolejną grupę. Za spotkania w niezwykłej atmosferze i pięknym miejscu. Za profesjonalizm i organizację. Za serce które wkłada w to wszystko.Za zmiany których doświadczam dzięki temu. Dziękuję i polecam. T


Małgorzata
Wed 01-07-2015 20:48:58

Moja decyzja o podjęciu terapii u pana Łukasza okazała jak najbardziej słuszna i właściwa. Cieszę się, że dzięki sesjom udało mi się inaczej spojrzeć na wiele ważnych dla mnie spraw, a także zrozumieć przyczyny mojego złego samopoczucia. Zyskałam więcej siły i odwagi do tego, żeby samodzielnie pokierować moim życiem. Uważam, że czasami dobrze jest pozwolić na to, aby ktoś pomógł nam zobaczyć siebie z innej perspektywy, chociaż konfrontacja z prawdą nie zawsze jest łatwa. Ufam, że rozwiązania wypracowane na sesjach będą owocować. Serdecznie dziękuję!


Sylwia
Thu 21-05-2015 22:19:26

Pan Łukasz to psychoterapeuta godny polecenia. Pomógł nam rozwiązać problem z którym borykaliśmy się od kilku lat, a dotyczył naszego dziecka. Odnalezienie przyczyny kłopotów jakie mieliśmy doprowadziło do zdecydowanej poprawy sytuacji w domu oraz umożliwiło odstawienie leków, które córeczka zażywała już od kilku lat. Sytuacja poprawia się cały czas i mam nadzieję że będzie już tylko lepiej. Dziękuję i polecam :-))


słuchacz
Sat 20-12-2014 20:10:38

polecam tego terapeute.


[1] [2] [3] [4] [5]
[Następny]